سری N : پرکاربردترین مبدل صفحه ای واشردار

سری N حاصل تلفیق سالها تجربه با تحقیقات صنعتی فراوان است. این مدل مناسب کاربردهای بسیار متنوعی در صنایع پتروشیمی، سرمایش و گرمایش، شیمیایی، تولید برق، صنایع شکر، انرژی تجدید پذیر، صنایع غذایی، کشتی سازی، صنایع سنگین و معدنی و سرمایش صنعتی می باشد.
        
مبدل های واشردار سری N علاوه بر بهره گیری از طراحی پیشرفته فریم، دارای تنوع در جنس، الگوی صفحه و ابعاد اتصالات نیز می باشد. صفحات سری N از پیشرفته ترین صفحات موجود در بازار بوده که دارای  شاخصه های  کارآمدی بالا در هر نوع فرآیندی از جمله فرایندهای با سرعت بالا و رسوب زا می باشند.
      الگوی صفحه  OptiwaveTM
 طراحی منحصر به فرد این صفحات باعث شده تا سیال تقریبا در تمام سطح صفحه جریان داشته باشد، که این امر علاوه بر افزایش توان انتقال حرارت به کاهش چشمگیر تشکیل رسوب روی سطح صفحه منجر خواهد شد.
      واشرهای EcolocTM
هماهنگی کامل واشرهای ما با صفحات عملکردی مطلوب از هر لحاظ (آببندی، مونتاژ) را در پی داشته علاوه بر این نوع طراحی خاص صفحات باعث شده تا واشرها به راحتی در محل تعیین شده نشسته و فرایند مونتاژ و سرویس کاهش زمان چشمگیری داشته باشند.
      مونتاژ  PosLoc TM
این شاخصه در طراحی صفحات باعث شده تا در هنگام مونتاژ صفحات به راحتی هم مرکز شوند حتی زمانی که فریمهای جلو و عقب در یک راستا نباشند. از دیگر شاخصه های سری N انعطاف پذیری بالای گروه می باشد. بدین معنی که تمامی صفحات سریN را می توان در یک نوع فریم با تعداد صفحه متغیر به کاربرد.

پیشتاز فناوری در همه کاربردها

سری NT
سری NT به لطف ابعاد الگو و متریال بسیار متنوع دارای دامنه کاربرد بسیار وسیعی می باشد.

از مشخصه های بارز این سری از مبدل ها، تنوع بالا، عملکرد مطلوب و هزینه راه اندازی و سرویس و نگهداری پایین می باشد.

       

عملکرد مطلوب مناسب سیستم های سرمایشی گسسته

سری NX
مبدل های نوع NX بر اساس فناوری به کاررفته در سری موفق NT ساخته شده اند. این سری مختص سیستمهای سرمایش و. گرمایش نا پیوسته  بوده که نیازمند حداقل اختلاف دما و حداکثر مقاومت در برابر فشار می باشند.

مزیت سری NX در مناطق با شرایط حاد آب و هوایی و همچنین ساختمان های بسیار بلند به خوبی مشهود است.  این سری از مبدل ها تا 30 bar مقاومت در برابر فشار دارند. محدوده اختلاف دمایی قابل کار برای این مبدل ها 1C می باشد.

         

فناوری به کاررفته در صفحات NT این بار با یک سیال بحرانی

سری LWC

مبدل های واشردار رایج محدودیت کاربرد با سیالات بحرانی را دارند.

این محدودیت با یک فناوری پیشرفته برطرف شده است. کاستهایی که به وسیله جوش دقیق لیزر ساخته شده و کانالهایی را به وجود آورده اند که حتی سیالات بحرانی می توانند در آنها جریان داشته باشند. سری LWC بر اساس تکنولوژی به کاررفته در سری های NT و NH محاسبه، طراحی و ساخته شده اند. این سری از مبدل ها دارای کانال هایی هستند که به صورت 100درصدی از یکدیگر جدا بوده ، که این امر باعث می شود تا بسیاری از فرایندهای صنعتی مقرون به صرفه باشند.

    

عملکرد مطلوب در فشار بالا

سری NH

این سری از مبدل ها مختص فرایندهای با فشار بسیار بالا می باشند.

همچنین در این مبدل ها سطح تیادل حرارت افزایش داشته که منجر به بهبود راندمان انتقال حرارت خواهد شد.  این مهم به وسیله استفاده از متریال خاص و طراحی خلاقانه حاصل شده است. این سری از مبدل توانایی تحمل فشار کاری تا 30bar را دارند. جدای از این موضوع، صفحات این مبدل ها را میتوان از جنس تیتانیوم، یا دیگر مواد خاص همانند SMO254,،Alloy59،Alloy686 و C276 ضرب کرد.

      

مختص سیالات با ویسکوزیته بالا

سری NL

سری NL مختص سیالات ویسکوز و حساس نسبت به تنش برشی، طراحی شده است.

این سری از تمامی مزیت های خانواده NT برخوردار است و ورق ها دارای عمق شیار بیشتری نسبت به سری NT هستند.نتیجه یک انتقال حرارت بسیار ملایم و یکنواخت در محصولات حساس از قبیل فراورده ای لبنی، غذا و دارو و … است.به دلیل نقاط تماس بیشتر بین صفحات و همچنین عمق پرس بالاتر، کیفیت جریان سیال بهبود یافته و احتمال گرفتگی سیال در کانال های این سری از مبدل به حداقل میرسد.به لطف استفاده از واشرهایی که سازگار با مواد غذایی هستند، سری NL به انتخابی بی بدیل در صنایع غذایی، قند و شکر و غیره تبدیل شده است. دامنه کاربرد این مبدل ها از صنایع شیمیایی و صنایع کاغذی، تا سیستمهای سرمایشی و گرمایشی را در بر میگیرد.

    

جریان آزاد سیال حتی با ذرات جامد

سری NW

سری NW ما مخصوص سیالات حاوی ذرات جامد طراحی شده است.

این ذرات جامد باعث گرفتگی مبدل شده و نتیجه آن توقف تولید بوده که در صنایعی مانند تولید بیواتنانول، کاغذسازی و تصفیه آب میتواند باعث تحمیل هزینه های بسیار بالایی شود.سری NW راه حل مناسبی در جهت حل این مشکل می باشد. به لطف عمق پرس بیشتر کانل های عبور سیال بزرگتر شده و پدیده گرفتگی در این مبدل ها عملا غیر ممکن است.ساختار شیارهای ورق به گونه ایست که اغتشاش لازم را در سیال به وجود آورده و مانع از بروز پدیده رسوب میشود. به علاوه این طراحی عملکرد مبدل را بهبود بخشیده و توانایی تحمل فشار آن را بالاتر میبرد. در مجموع تمامی این محسنات باعث افزایش دوره سرویس مبدل شده و صرفه جویی چشمگیری را در نگهداری و سرویس در پی خواهد داشت.

 

مناسب سیالات فیبری و سیالات حاوی ذرات جامد

سری Free Flow

سری Free Flow مخصوص سیالات حاوی ذرات جامد طراحی شده است.

هزینه ساخت و سرویس و نگهداری پایین این مبدلها باعث شده تا سری free Flow جایگزینی مناسب برای مبدل های پوسته و لوله ای و Spiral باشد.استفاده از مبدل های سری Free Flow در صنایع شکر و کاغذ سازی توصیه می شود. مزیت منحصر به فرد این مبدل ها توانایی کار با سیالات حاوی ذرات جامد است، در حالی که مبدل های صفحه ای معمولی این قابلیت را ندارند.سطح یکنواخت جریان سیال از ویژگیهای منحصر به فرد این مبدل ها به شمار می رود همچنین الگوی شیار در مبدل های Free Flow درشت گونه بوده و فاصله بین دو صفحه مجاور تا 12 میلیمتر نیز می رسد.

     

مبدل های با صفحات دوبل

سری ND

این سری یک نمونه توسعه یافته مبدل های واشر دار می باشد،

 صفحات دوبل در این مبدل ها باعث شده تا هر گونه نشتی به سرعت مشخص شود و از هرگونه اختلاط دو سیال غیر سازگار جلوگیری شود.طراحی فشرده و کارایی بالای این مبدل ها ی دو جداره باعث شده تا سری  ND  همه ویژگی های استانداردهای مورد نیاز این صنایع  را دارا باشد.

     

مبدل های حرارتی صفحه ای مناسب سیستم های آب آشامیدنی

سری GG-DG

به منظور گرمایش آب آشامیدنی مبدل های کارآمد و قابل اطمینان مورد نیاز است.

مبدل های ما سازگار با انواع استانداردهای اروپایی و بین المللی بوده و در صنایع مورد نظر عملکرد بسیار مطلوبی دارند.بهینه سازی و پوشش محافظ صفحات باعث شده تا مبدل های تا تعداد 100 صفحه از حداکثر دوام و طول عمر برخوردار باشند.طراحی خاص صفحات به گونه ایست که از واشرها در برابر بارهای دینامیکی و استاتیکی نیز محافظت می کند.صفحات این مبدل ها از جنس استیل زنگ نزن و واشرهای آببندی نیز مطابق با استانداردهای سازمان غذا و دارو انتخاب می شوند.

 

بهترین تلفیق ممکن از سری های کاملا مستقل NA/NC/NG

AHRI SERIES

سری های NA,NC و NG به صورت مستقل بخشی از برنامه جامع صدور گواهی AHRI400 هستند که توسط موسسه گرمایش سرمایش و تهویه مطبوع تنظیم شده است.

 این استاندارد  عملکرد مبدل ها را در انتقال حرارت بین دو سیال مایع ارزیابی می کند.سری NA مناسب گستره وسیعی از دماها و دبی ها در صنایع تهویه می باشد. سری NC مختص سیستم های سرمایشی نا پیوسته با عملکرد بالا هستند که در آنها حداقل اختلاف دما و حداکثر مقاومت در برابر فشار مورد نیاز است و سری  NG با صفحات دو جداره مختص کاربردهایی با حداکثر ایمنی می باشد.

    

نهایت اطمینان

سری K Skid

اوپراتورهای نیروگاهها به خوبی نسبت به ویژگی های سری K SKID از جمله اطمینان پذیری و پیوستگی عملکرد واقف هستند.

 این ماژول از دو دستگاه مبدل واشر دار جداگانه که بر روی یک فریم مشترک نصب شده و عملکرد کاملا مستقلی داشته، تشکیل شده است. اطمینان بالای این مبدل ها نشاندهنده این مطلب هستند که مشتریان ما همواره در ایمنی کامل به سر می برند. این مبدل ها همچنین  راه حل مناسبی در جهت رفع چالش های موجود در نیروگاهها اعم از  خرابی های ناگهانی، می باشند. با این طراحی در صورت از کار افتادن یکی از مبدل ها، مبدل دیگر در کمترین زمان ممکن وارد مدار شده و توقف تولید یا فرایند به هیچ وجه اتفاق نمی افتد .