بویلر روغن داغ
آگوست 17, 2022
طراحی و محاسبه استخر شنا
آگوست 17, 2022
Show all

  • آسایش و آرامش در بالاترین حد ممکن :

درجه حرارت ثابت و دائمی در کلیه طول زمستان در نزدیک کف ساختمان و در محلی که شما قرار دادید وجود خواهد داشت. این حالت بسیار دلپذیری است که محیط اطراف پا گرم بوده و هوای مورد تنفس گرمای زیادی نداشته باشد. پروفیل دمایی و فواید گرمایش از کف به پروفیل ایده آل بسیار نزدیک است ، گرما به آرامی از کف به سمت سقف منتشر می شود .

  •  ثابت بودن حرارت:

توقف حرارت دهی مرکزی باشد ، مدت زمان سرد شدن آپارتمان بسیار طولانی تر از سایر روش ها می باشد.در این سیستم ابتدا مدت زمانی طول  می کشد تا کف زمین به درجه حرارت مطلوب  برسد، ولی پس از گرم شدن این حرارت به صورت با ثبات تری در طول مدت زمستان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

Mars
  • سبکی وزن ساختمان ، افزایش ارتفاع اتاق ها:

به علت استفاده از یک نوع لوله با سایز پایین و همچنین حذف عبور لوله های تاسیساتی از روی یکدیگر (که عموما” باعث بالا آمدن کف واحد ها و پر کردن کف در زمان ساخت می شود ) ضخامت پوشش به مقدار زیادی کاهش می یابد. این امر ضمن کم کردن وزن ساختمان (و در نتیجه استقامت بیشتر آن) مو جب افزایش ارتفاع سقف واحد ها نیز می گردد.

  •  صرفه جویی در مصرف سوخت :

به علت تماس مستقیم افراد با منبع گرمایش درجه حرارت اتاق در درجات پایین تری تنظیم می گردد. این امر موجب صرفه جویی 25 الی40 درصد در مصرف سوخت خواهد شد.

  •  آزادی عمل در دکوراسیون داخل منزل :

بعلت قرار گرفتن این سیستم در داخل کف زمین اثاثیه را می توان در هر گوشه از ساختمان قرار داد. این امر بخصوص در واحد های کوچکتر و اتاق خواب های با فضای محدود ، ملموس تر خواهد بود.

  • هوای  پاکیزه تر و خشک نشدن هوا :

در سیستم رادیاتوری ، عموما” هوای اتاق خشک می شود . این مشکل در سیستم گرمایش کفی نمودی نخواهد داشت.

  •  تمیزی دیوار ها و اثاثیه منزل :

بعلت سیکل گردش هوای داغ در زمان استفاده از رادیاتور عموما” دیوار های بالای رادیاتور به مرور زمان سیاه شده و دوده را به خود جذب می نماید. در سیستم گرمایش کفی ویرسبو این مشکل بر طرف شده و دیوار ها و سایر لوازم در طول زمان سیاه نخواهد شد.

  •  افزایش ارزش منزل :

استفاده از سیستم گرمایش کفی ویرسبو موجب افزایش ارزش منازل  می شود اگر چه نصب این سیستم از لحاظ هزینه تفاوت چندانی با سیستم حرارت توسط رادیاتور های مرغوب ندارد ، ارزش افزوده آن برای ساختمان بسیار بیشتر خواهد بود.

  •  استفاده از منابع حرارتی مختلف :

سیستم گرمایش کفی ویرسبو می تواند از منابع مختلفی برای تأمین گرمایش استفاده کند. موتور خانه ، پکیج و حتی حرارت خورشیدی می توانند در این سیستم مورد استفاده قرار گیرند.

  •  خشک تر باقی ماندن زمین های مرطوب  و یا خیس :

در صورت نصب سیستم گرمایش کفی ویرسبو درمحل های مانند آشپز خانه ، سرویس های بهداشتی و زیر زمین ، در صورت خیس شدن کف این محل ها به علت شستشو به سرعت خشک خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *