روش های گرم کردن آب استخرها
ژوئن 27, 2022
اهمیت تمیز کردن مبدل حرارتی
ژوئن 27, 2022
Show all

نصب مبدل حرارتی

پایه مبدل حرارتی باید رضایت داشت تا مبدل حرارتی فرو بریزد یا لوله برای انتقال تغییر شکل به گیرنده خیلی بزرگ باشد. این بنیاد به طور کلی  به دو نوع تقسیم می شود : پایه ای به شکل زین برای آجر ، مبدل حرارتی بدون تحمل زاویه دار و مستقر بر پایه شکل زانویی ، مبدل حرارتی و بنیاد ثابت نیست ، می تواند آزادانه حرکت کند با نیاز به توسعه حرارتی.

دیگر برای بنیاد بتن ، مبدل حرارتی  از طریق پشتیبانی از نوع زین توسط پیچ پیچ به پایه و به طور پیوسته متصل است  در نصب مبدل های حرارتی  باید به شدت کیفیت اولیه بازرسی و پذیرش کار باشد . موارد اصلی عبارتند از :مشخصات سطح پایه ، ارتفاع پایه ، موقعیت هوا پیما ، شکل و ابعاد اصلی و اینکه آیا سوراخ های رزرو به نیاز های واقعی پاسخ می دهند: موقعیت پیچ و مهره در درست است ، موضوع خوب است ، مهره و واشر کامل است.

سطح پایه آهن کوسن مسطحو غیره است . پس از پذیرش پایه ، در نصب مبدل حرارتی بر اساس آهن کوسن قرار داده شده بر روی سطح پایه شاخ باید مقیاس شود، به طوری که هر دو میتواند .تماس بسیار خوب است

ضخامت شاخ را می توان تنظیم کرد به طوری که مبدل حرارتی می تواند به ارتفاع افقی طراحی برسد. آهن کوسن می تواند ثبات مبدل حرارتی را در پایه افزایش دهد و وزن را از طریق بالشتک به پایه برساند . شاخ را می توان به شاخ صاف ، شاخ شکسته و شاخ باز تقسیم کرد. از اینها ، شاخ شیار باید در جفت استفاده شود . هر دو طرف پیچ های پیچ و مهره باید آهن چسبانده شده و نصب بالش نباید از گسترش حرارتی مبدل حرارتی جلوگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.