اهمیت تمیز کردن مبدل حرارتی
آگوست 14, 2022
روش های گرم کردن آب استخرها
آگوست 14, 2022
Show all

نصب مبدل حرارتی  به طور کلی  به دو نوع تقسیم می شود. پایه ای به شکل زین برای آجر ، مبدل حرارتی بدون تحمل زاویه دار و مستقر بر پایه شکل زانویی. مبدل حرارتی و بنیاد ثابت نیست ، می تواند آزادانه حرکت کند با نیاز به توسعه حرارتی.

Mars

در نصب مبدل های حرارتی  باید به شدت کیفیت اولیه بازرسی و پذیرش کار باشد. موارد اصلی عبارتند از :مشخصات سطح پایه ، ارتفاع پایه ، موقعیت هوا پیما ، شکل و ابعاد اصلی. و اینکه آیا سوراخ های رزرو به نیاز های واقعی پاسخ می دهند: موقعیت پیچ و مهره در درست است ، موضوع خوب است ، مهره و واشر کامل است.

سطح پایه آهن کوسن مسطحو غیره است . پس از پذیرش پایه ، در نصب مبدل حرارتی بر اساس آهن کوسن قرار داده شده. بر روی سطح پایه شاخ باید مقیاس شود. به طوری که هر دو میتواندتماس بسیار خوب است.

ALFA LAVAL

ضخامت شاخ را می توان تنظیم کرد به طوری که مبدل حرارتی می تواند به ارتفاع افقی طراحی برسد. آهن کوسن می تواند ثبات مبدل حرارتی را در پایه افزایش دهد و وزن را از طریق بالشتک به پایه برساند .  از اینها ، شاخ شیار باید در جفت استفاده شود. هر دو طرف پیچ های پیچ و مهره باید آهن چسبانده شده و نصب بالش نباید از گسترش  جلوگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *